היהלום שבכתר
מאמרים

חברת נקיון

חזרה למאמרים

חברת נקיוןחברת נקיון אמיתית, מנקה את הבית כמו שצריך! מה הבעיה לנקות?

חושבים אנשים לעצמם ובטוחים שאפשר לחסוך את העלויות. קונים מספר חומרי ניקוי, מצטיידים בכלים מתאימים, ו... מתחילים! מסתבר שלנקות זה לא רק סמרטוט ומגב, נקיון היא מקצוע וחשוב להיות מומחים בה. רק חברת נקיון אמינה יכולה להבטיח נקיון יסודי ומושלם, במיוחד כשמדובר בפרויקט מורכב, כמו אחרי שיפוץ בית, למשל. במידע הקצר ריכזנו עבורכם מידע חשוב: מה עושה חברת נקיון? מי צריך אותם בכלל ומה תקבלו בתמורה.

למה לא לבד?

אפשר לנקות לבד את הבית, אבל יש מצבים שהדבר בלתי אפשרי. קודם כל, אנשים עסוקים במיוחד לא מסוגלים להתפנות לנקיון של ממש, והם דוחים את המשימה מיום ליום. בלי לנקות אי אפשר, ויום בהיר אחד הם מוצאים את עצמם טובלים בים של אבק. מה עושים? מתקשרים לחברת ניקיון משרדים ונעזרים בשרותם.

גם דיירים המסוגלים לתחזק את ביתם באופן קבוע, זקוקים לנקיון יסודי לפחות פעם בשנה. מקובל לבצע אותו לפני פסח, אבל גם תקופת החגים זו תקופה מבוקשת לא פחות. פעם אחת צריך להזיז רהיטים, לנקות את הפנלים עד הסוף, להבריק חלונות משני הצדדים, ולאבק שטיחים מכל לכלוך. חברת נקיון מבצעת את כל זה, ועוד הרבה מעבר לכך.

עיקר העיקרים - בעת מעבר לדירה חדשה או דירה שעברה שיפוץ. מדובר בלכלוך לא שגרתי, שאדם פרטי אינו יכול להשתלט עליו. כתמי צבע, מלט, שיירי חומרים נשארים בכל מקום, כדי להחזיר את הדירה למצב הרגיל זקוקים לחברת נקיון שתבצעה את זה בצורה מקצועית.

נקיון ברמות שונות

חברת נקיון מבצעות נקיון ברמה אחרת ושונה. יש בידה כלי עבודה שאדם פרטי אינו יכול להשתמש בהם. היא אינה משתמשת בחומרי נקיון שנמצאים על המדף במרכול, אלא בחומרים הרבה יותר איכותיים. חברת ניקיון פירושה צוות של עובדים מיומנים אשר הנקיון הוא התחום שלהם, והם מיומנים לעשות את זה בצורה מושלמת. חברת נקיון יכולה להסיר כתמים קשים כמו כתמי צבע בעזרת תכשירים מיוחדים, וגם לטפס על סולמות גבוהים ולהבריק את החלונות מצידם השני.

מה שחשוב לזכור על חברת ניקיון

כאשר מחליטים להזמין חברת נקיון ישנם מספר נתונים שכדאי לתאם כדי למנוע אכזבה או עגמת נפש:

1. וודאו שאותה חברת נקיון היא בעלת אישור של משרד התמ"ת לעבוד כקבלן ניקיון ואחזקה. נתון זה חשוב במיוחד אם הניקיון נעשה בתום שיפוץ של דירה או מעבר לדירה חדשה, כך תהיו בטוחים שהנכס לא יפגע. יש לציין, שחברתנו, חברת נקיון היהלום שבכתר מחזיקה באישור זה ואנו מציגים אותו בפני כל לקוח.

2. לפני העבודה יושבים ועורכים "תכנית עבודה". מה בדיוק תעשה חברת נקיון? מה יהיה בתחום אחריותה? חשוב לפרט כל סעיף - קירות, פנלים, חלונות, מסגרות, משקופים, דלתות, אמבטיה, שירותים, חדרי שינה וכן הלאה. כי לפעמים הלקוח מתכוון לדבר אחד בעוד אותה חברת נקיון עושה זאת בצורה אחרת, וחבל ליצור אי נעימות בסופה של העבודה.

3. כמו בכל תחום, אין כמו מבדק אישי. מבקשים מאותה חברת ניקיון כתובות של בתים בהם ניקו בזמן האחרון, והולכים לבדוק את המקום. איך נראה הניקיון בעיניכם? האם הוא עונה על ציפיותיכם. כדאי לדעת כי לאנשים שונים טעמים שונים. ואצל כל אחד הניקיון הוא ברמה שונה. מה שנקרא אצל אחד "מבריק" הוא אצל השני "ניקיון ברמה בינונית". רק אתם, המכירים את אופייכם ואת טעמכם האישי, תוכלו לוודא אם חברת ניקיון שבחרתם אכן עונה על דרישותיכם.

4. עמידה בלוח זמנים וללא חריגות ביצוע. חברת נקיון אמורה לעמוד בכל המשימות שהוזמנו מראש. עם הסכמתם על משקופים ודלתות, אין דבר כזה לדלג עליהם או לשכוח לנקות. וודאו תמיד שאותה חברת נקיון עומדת בזמנים אשר הוגדרו מראש, והיא אינה דוחה את הלקוח בסגנון של "מחר נבוא".

אמנם המשימות הללו דורשות קצת מאמץ, והרבה הכנה מראש, אבל רק עבודת שטח נכונה לפני העבודה תבטיח לכם את התוצאה המבריקה.

אם גם אתם עברתם לדירה חדשה, או נמצאים בתקופה עמוסה במיוחד, החלונות בביתכם גבוהים וזקוקים להברקה, ואולי המשרד שלכם זקוק דחוף לתחזוקה - התקשרו עכשיו אל חברת נקיון היהלום שבכתר, והיו מופתעים מן התוצאה!

קרא עוד : חברת ניקיון

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
קידום אתרים
© 2022 כל הזכויות שמורות היהלום שבכתר - ניקיון משרדים