היהלום שבכתר
שירותים

ניקיון חלונות, ניקוי חלונות, ניקוי משרדים | היהלום שבכתר

ניקוי חלונותניקוי חלונות נשמע כמו עבודה ביתית פשוטה, אך לעיתים, הוא מהווה פרויקט מורכב. בבניינים גדולים וגבוהים, יש צורך לנקות חלונות רבים, ומידי פעם נוצר צורך לנקות אותם גם מצידם החיצוני. לשם כך יש צורך בידע מקצועי ובציוד מתאים. חברת היהלום שבכתר מבצעת ניקוי חלונות מקצועי לחלונות מכל הסוגים, בכל סוגי המבנים.

ניקוי חלונות הוא עבודה מורכבת. ראשית, הניקיון עצמו. ניקיון חלונות דורש עבודה מקצועית, באמצעות חומרי ניקוי מקצועיים, על מנת לבצע את העבודה בצורה טובה ואיכותית. כך, למשל, לניקיון של חלונות מקצועי מומלץ להשתמש במים טהורים, אשר אינם מותירים סימני אבנית על החלונות. כמו כן, חשוב לעבוד בצורה מקצועית ומסודרת, על מנת לנקות את החלונות היטב מכל לכלוך אשר עלול להצטבר על כל חלקי החלון. שנית, הצורה שבה יש לעבוד על מנת לנקות חלונות. ניקיון של חלונות מתבצע לעיתים קרובות בגובה רב. מבנים רבי קומות דורשים ניקוי חלונות גם מצידם החיצוני, דבר שדורש עבודה מקצועית מחוץ למבנה עצמו, באמצעות ציוד מקצועי אשר מאפשר עבודה בגבהים. לכן, כאשר מחפשים חברת ניקיון משרדים לביצוע של ניקיון בבניינים גבוהים, חשוב לבחור בחברה אשר מתמחה בניקיון של חלונות, ואשר עובדי הם בעלי רישיון לעבודה בגובה. חשוב גם לבחור חברה אשר מספקת שירותים כאלה באופן קבוע, ומספקת גם את הציוד הנחוץ לניקוי בגבהים, כמו במות החמה, חבלי סנפלינג וכדומה.                  לגלריית פרוייקטים 

ניקיון חלונות                                                        

ניקוי חלונותהיהלום שבכתר היא חברת ניקיון מקצועית ובעלת ותק רב, אשר מתמחה בניקיון מקצועי במיוחד. היהלום שבכתר מחזיקה במכשור מתקדם במיוחד לניקוי חלונות, אשר מספק מים טהורים (בשיטת האוסמוזה ההפוכה), על מנת למנוע מצבים של שאריות אבנית או לכלוך לאחר הניקיון. היהלום שבכתר מבצעת את העבודות של ניקוי חלונות בעזרת ציוד מתקדם לעבודה בגובה, על מנת להעניק לכם את התוצאות הטובות והאיכותיות ביותר, תוך מתן שירות מסור ומקצועי במיוחד לכל שאלה או בעיה.

חלונות צריך לנקות, ועדיף שמישהו יעשה את זה הכי טוב!

תארו לעצמכם שאתם נכנסים הביתה בעצומו של יום ומגלים לתדהמתכם כי החדר חשוך לחלוטין. מה קרה? האם היום מעונן? שמש נעימה זורחת בחוץ, אז מה הסיבה? יכולה להיות לכך תשובה פשוטה - החלונות מאובקים ואינם מאפשרים חדירת קרני אורה. חבל לפספס את אור השמש ואת אוורור הבית כולו בגלל חלונות מאובקים, עדיף לנקות אותם מבעוד מועד ולזכות לאויר צח.

חלונות עשויים בדרך כלל מזכוכית, ולכל חלון יש שני צדדים. הצד הפנימי, זה שפונה לבית מתלכלך לעיתים מטביעות ידיים או אבק, ואם יש ילדים קטנים בסביבה, עלולים הפרצופים הקטנים שלהם להטביע בהם את חותמם. הבעיה הגדולה יותר - צידם החיצוני של החלון, הוא נוטה להתאבק בקצב מזורז מכל האבק והלכלוך שנמצא בעולם. חלונות מעל כביש מהיר, מתלכלכים בקצב מהיר יותר: האבק והפיח שנפלטים מן המכוניות, עולים למעלה ומגיעים אל הזכוכית המצוחצחת.

מהר מאד מגלים דיירי הבית כי החלון נעשה אטום. במקום זכוכית שקופה ומבריקה, הם מקבלים זכוכית עלובה חסרת ברק. מה עושים? מנקים. הבעיה היא שזה לא כל כך פשוט כמו שזה נשמע.

שמירה על הניקיון

ניקוי חלונותאת החלונות מבפנים קל יותר לנקות, אם כי לפעמים מדובר במספר רב של חלונות וגם זה לא קל. כאשר מתכוננים לנקות את החלונות מבחוץ, הדבר מסובך שבעתיים. אין גישה לצד החיצוני שלהם, ואם הם נמצאים במקום גבוה, מסוכן לטפס על סולמות כדי לאפשר גישה.

לפעמים מנסים להוציא את כנף החלון מן המסילה, במטרה לנקות. הפעולה הזו קשה מאד, ולא לכל חלון היא מתאימה. מי יכול לסחוב חלון כבד, לנקות אותו בכוחות עצמו ולהחזירו מבלי שישבר, אל מקומו המיועד? תודו, העבודה הזו לא מתאימה לאדם פרטי, אלא רק לצוות מקצועי ומנוסה.

חברת היהלום שבכתר מיומנת בתחום ניקיון חלונות. המומחיות שצברה בתחום, מאפשרת לה לנקות כל חלון בכל בנין ובכל גובה שהוא בעזרת מנופים מיוחדים וחומרי ניקוי איכותיים בהם היא משתמשת.

תחום ניקיון חלונות מתחלק לכמה נושאים ואנו נותנים מענה מלא עבורם:

ניקיון חלונות וקירות מסך בגבהים מהקרקע (עד 18 מ')

חברת היהלום שבכתר מתמחה בניקיון חלונות בגבהים, נקיון זכוכיות וקירות מסך ע"י מערכת מיוחדת המפיקה מים טהורים בשיטת האוסמוזה ההפוכה המסוגלת להגיע לגובה רב  באמצעות טלסקופיים קרבון וטיטניום המגיעים לגבהים של עד 18 מטר. השיטה החדשנית מאפשרת נקיון של החלון בגובה על ידי הברשה של החלון באמצעות מים טהורים, שנעלמים ממשטח החלון ולא משאירים סימנים כיוון שהמים הינם נטולי מלחים, מינרלים, פחם, ואבנית. שאינם משאירים את סימני המריחה או הלכלוך על גבי החלון.

בתחום ניקיון החלונות המודרניים זוהי השיטה הטובה והאיכותית ביותר לנקיון הזכוכית. הסיבה היא שאנו מנקים ללא כימיקלים (סבונים למיניהם), המשאירים שכבה מיקרונית שלא נראית לעין אך מושכת אליה את חלקיקי האבק ולמעשה גורמת לחלון להתלכלך מהר יותר, בשונה משיטת האוסמוזה ההפוכה בה הזכוכית נקייה לגמרי ואין שום דבר שנשאר על גבי הזכוכית שיכול למשוך אליו את האבק. דבר המקנה ניקיון לאורך זמן רב יותר של המשטח. כמו כן אנו מנקים את כל מסגרת החלון כולל הפרופילים שהגישה אליהם בעייתית.

ניקיון מרפסות וחלונות ביתיים

זכוכית נקייה מוסיפה לחדרים יופי מרענן ותחושת ניקיון אמיתית. קיימות שיטות שונות לניקיון חלונות וזכוכיות בפרט. כדי ליהנות מנקיון חלונות לאורך זמן, האופציה הטובה ביותר היא להזמין אותנו. חברת היהלום שבכתר הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום. ניקיון חלונות זכוכית היא עבודה המיועדת למומחים בכל סוג של עבודה.בעבודות בביתים פרטיים יש צורך לשים דגש רב על סוג החלון, הפרופילים והמסגרות, לעבוד בצורה מקצועית על מנת שלא להסב נזק לחלון או לפרופיל. ברוב המקרים, הגישה אל חלונות איננה פשוטה ומחייבת בעלי מקצוע הבקיאים בשיטות השונות. אנו ניתן לכם את המענה המתאים.

ניקיון חלונות ראווה וסוכנויות

היהלום שבכתר נותנים שירות למגוון חנויות וסוכנויות רכבים בתחום ניקיון חלונות הראווה והזכוכיות בשטח המרכז.
הפנים של החנות זה החלון ראווה שלה, חלון ראווה נקי ומבריק באופן קבוע משדר אסתטיות וחזקה גבוהה של המקום. אנחנו בחברת היהלום שבכתר -  נשמח לתת לכם את התחושה הזאת ולהבטיח לעסק שלכם חזית מבריקה בכל שעה.

גם לכם מגיע ניקיון חלונות איכותי! התקשרו עכשיו להזמין את הצוות המקצועי שלנו. אנחנו ממתינים!

קרא עוד : ניקוי חלונות בסנפלינג

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
קידום אתרים
© 2022 כל הזכויות שמורות היהלום שבכתר - ניקיון משרדים