היהלום שבכתר
שירותים

ניקוי חלונות בסנפלינג

ניקוי חלונות בסנפלינגכי גם בגבהים צריכים להיות נקיים

כל מבנה מורכב מחלונות, וחלונות צריך תמיד לנקות. הם נוטים להתאבק, ושכבת לכלוך עלולה לאטום אותם לחלוטין, אם לא יתחזקו אותם באופן יום יומי. ניקוי חלונות אינה עבודה מסובכת, וכל עקרת בית מיומנת בה, אבל כשמדובר בחלונות במבנים גבוהים אשר הגישה אליהם קשה - היא הופכת להיות משימה מורכבת במיוחד. איך מנקים חלונות גבוהים מצידם השני? איך מסירים אבק בגובה של עשרות מטרים?

אנחנו מספקים את התשובה!
חברת היהלום שבכתר מבצעת ניקוי חלונות בסנפלינג ומותירה אחריה שובל נקי במיוחד.

מה זה בעצם ?

כדי להגיע לגובה של החלונות צריך פשוט לטפס לשם... לצורך כך נעזרים בציוד חבלים אשר קשורים לנקודה בסיסית על הגג. העובד קושר את עצמו אל אותו רשת חבלים ולאט לאט הוא 'גולש' בצמוד לקיר המבנה מבחוץ. לפני העבודה הוא מצטייד בחומרי ניקוי טובים, ולאט לאט עובר מחלון לחלון ומנקה אותו באופן יסודי.

היות ושיטת ניקיון חלונות בסנפלינג נעשית בצורה ידנית, היא יסודית ומושלמת. העובד מסוגל להקפיד היטב על כל שלב בעת עבודתו ולא לפספס אף חלון מאובק. הוא עובר מאחד לשני ומטפל בכל חלון כמו שצריך. התוצאה הסופית מדברת בעד עצמה - זגוגיות החלון מבריקים מכל רבב, שקופים כמעט.

עבודה מיומנת

ניקוי חלונות בסנפלינגניקוי חלונות בסנפלינג אינה משחק ילדים, היא דורשת ידע ומיומנות. המנקים צריכים להיות בעלי כושר ספורטיבי ומסוגלים לגלוש ולנקות בעת ובעונה אחת. על העובדים של חברת ניקיון משרדים להיות בעלי ידע מקצועי בכל מה שקשור לתחום הניקיון והברקת חלונות, וכמובן אסור שיסבלו מפחד גבהים במיוחד.

מה עוד? החברה המעסיקה את צוות המנקים צריכה להבטיח את שלומם של העובדים, הנמצאים זמן רב בגבהים. על החבלים והריתמות להיות חזקים ביותר, אחרת עלולים העובדים ליפול בעת ביצוע הניקיון.

חברת היהלום שבכתר עונה על כל הקריטריונים הדרושים לצורך ניקוי חלונות בסנפלינג - אצלנו תמצאו עובדים מנוסים וחברה אמינה המעסיקה אותם.

יש לכם חלונות הזקוקים לניקוי? הקליקו עכשיו ניקיון חלונות בסנפלינג, והזמינו את הצוות שלנו המיומן!

קרא עוד : ניקוי חלונות בגובה

לגלריה לחץ כאן

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
קידום אתרים
© 2022 כל הזכויות שמורות היהלום שבכתר - ניקיון משרדים