היהלום שבכתר
מאמרים

ניקוי חלונות מקצועי

חזרה למאמרים

כל חלון הוא חלון ראווה. ניקוי חלונות הוא אחד מתחומי ההתמחות הייחודיים של חברת ניקיון המציעה סל שירותי ניקיון בכל מתחם ובכל מתאר שטח ונפח. בכל מקום- בעיקר במרכז הארץ -  ובכל זמן. החברה מספקת מכלול שירותי ניקיון על פי תכנית מוסכמת מראש, כאשר אחד מתחומי ההתמחות, המייחדים ומבדלים אותה מחברות אחרות, הוא ניקוי חלונות בגובה תוך שימוש בציוד מתקדם וידע מקצועי המהווים ערובה לניקיון מושלם.
המקצועיות באה לידי ביטוי בנקיטת כל אמצעי הזהירות הנדרשים המתחייבים ממיקום החלונות, בשימוש במים טהורים ונטולי אבנית, וכל זאת תוך שימוש בציוד המאפשר ניקוי הצד החיצוני של חלונות גבוהים במיוחד כגון סנפלינג, במות הרמה, מנופים ועוד. חברת היהלום שבכתר מספקת שירות זה על ידי עובדים המצוידים באישורי ההסמכה המקצועיים ובתעודת ביטוח.
ניקוי חלונות בכלל ושל משרדים המצויים בקומות גבוהות בפרט נדרש על מנת לאפשר חדירה של אור ובכך ליצור זרימה טבעית, באוויר ובאווירה, בין המשרד לחוץ וגם על מנת לשוות לחלון מראה שקוף, נקי ואסתטי, כראוי למשרד המכבד את עצמו ואת כל מי שפוקד אותו.
ככל שהחלון מצוי במבנה הקרוב לעורק תחבורה ראשי, אשר נפח כבד של תנועה בו גורם בהכרח להיפלטות עשן ולכלוך המזהמים, מעכירים ומכערים את החלונות , כך, בהכרח, גובר הצורך בשכירת שירותי ניקיון של חברה מקצועית המציעה שירות של ניקוי חלונות מקצועי.

 

אל תנסו לבד...


חובת הזהירות והשמירה על בטיחות מצדיקה ואף מחייבת לשכור שירותי ניקוי חלונות מקצועי ככל שהחלונות נמצאים במקומות גבוהים יותר. אתגר מקצועי מורכב במיוחד ניצב לפתחם של אנשי החברה,  אשר במקומות שונים נדרשים להוציא את החלונות ממסילותיהן על מנת לנקותם. ביצוע פעולה זו בזהירות מרבית מחייב ידע וניסיון. שימוש במים טהורים, מהווה ערובה לסילוק כל לכלוך ולאי השארת כל סימני מריחה על החלונות.

הניסיון המצטבר של חברת היהלום שבכתר בניקיון בכלל ובניקוי חלונות בפרט מאפשר לכל אחד מאנשי המקצוע שלה לבצע את הניקיון הטוב ביותר על פי סוג החלון (לרבות הפרופיל והמסגרת) וכמובן תוך שימוש בציוד הייחודי והייעודי המאפשר נגישות מיטבית אל מיקום החלון על מנת לבצע את עבודת הניקיון כמתחייב וכנדרש לשביעות רצון מלאה של הלקוח.
חלונות נקיים, מצוחצחים ומבריקים עשויים להיחשב כחלונות ראווה הראויים לשמם. על מנת לוודא כי חלונות המשרד שלכם יעידו על השוהים בתוכם כעל מי שמקפידים על ניקיון ואסתטיקה אתם מוזמנים להצטרף ולהימנות עם חוג לקוחות ההולך וגדל בהדרגה ובהתמדה של חברת היהלום שבכתר.

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
קידום אתרים
© 2021 כל הזכויות שמורות היהלום שבכתר - ניקיון משרדים