היהלום שבכתר
מאמרים

ניקיון משרדים ופוליש

חזרה למאמרים

שילוב מנצח לרצפה מבריקה

רצפה זקוקה לנקיון קבוע, הרי דורכים עליה כל הזמן... אבל נקיון לבד לא יספיק לה, כי היא ממשיכה להתלכלך בקצב מזורז. מה הפתרון? כדי לקבל תוצאה מבריקה, מבצעים ניקיון ופוליש בעת ובעונה אחת. מכונת ניקיון ופוליש טובה תעשה שתי פעולות: האחת, הרצפה תהיה נקיה ונוצצת, והשניה - שכבת הגנה תרחיק ממנה לכלוך נוסף.

רצפה נקיה

ניקיון ופולישגם אם אתם מנקים את הרצפה באופן קבוע, יש דברים שאי אפשר לעשות לבד. מדי פעם זקוקה הרצפה לנקיון יסודי יותר שתסיר ממנה כתמים קשים ושאריות אבק. חברות הנקיון משתמשות במכונות ניקיון ופוליש טובות אשר מקרצפות היטב את המרצפות. למכונת ניקיון ופוליש מחוברת מברשת סיבים קשים, והיא מגרדת את שכבת הלכלוך העקשנית מהמרצפות. לא תאמינו, לאיזה רמת נקיון אפשר להגיע אחרי קרצוף שכזה, פשוט רצפה חדשה! חשוב לוודא שאותה מכונת ניקיון ופוליש היא איכותית, שהיא אינה שורטת את המרצפות או הקרמיקה ואינה מותירה אחריה סימנים מיותרים.

מכונת ניקיון פוליש

תוך כדי שהמכונה מבריקה את הרצפה ומורידה ממנה כל כתם וכל לכלוך, היא גם מורחת עליהם חומר וקס מיוחד אשר יכסה אותה בשכבת הגנה מיוחדת. שכבה זו תיצור אפקט מבריק לרצפה, ממש כמו מראה, ומלבד זאת היא תהווה חוצץ בין המרצפות לבין כל לכלוך עתידי.

חשוב שהמכונה תהיה מותאמת לסוג הרצפה אשר היא מקרצפת. מידת הלחץ המופעלת צריכה להיות מאוזנת ומתאימה למרצפות הספציפיות, אחרת היא עלולה להפגע. גם החומרים בהם משתמשים צריכים להיות בהתאם לסוג הריצוף, וגם משך הזמן שעובדים צריך להיות מתוכנן. יש רצפות שצריך לקרצף זמן רב יותר, ויש ריצוף עדין שחשוב לעבוד אתם במשך זמן קצר במיוחד. אם לא לוקחים את כל הנתונים בחשבון, יעשה נזק יותר מאשר תועלת, והתוצאה תהיה רחוקה ממושלמת.

חברת ניקיון משרדים איכותית, כדוגמת היהלום שבכתר דואגת לא רק לניקיון ופוליש - היא גם משתמשת בחומרים בעלי ניחוח נעים כדי להותיר ריח טוב אחריה ושובל נעים שישאר לאורך זמן.

רוצים לדרוך על רצפה נוצצת? רוצים ניקיון ופוליש איכותי? חברת ניקיון ופוליש היהלום שבכתר היא התשובה הבטוחה! התקשרו והזמינו הצעת מחיר לדוגמא.

קרא עוד : ניקיון משרדים בערב

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
קידום אתרים
© 2022 כל הזכויות שמורות היהלום שבכתר - ניקיון משרדים