היהלום שבכתר
שירותים

עבודות גובה בסנפלינג

עבודות בגובהעבודות גובה בסנפלינג מבצעים רק עם היהלום שבכתר!

עבודות גובה בסנפלינג נדרשות במקרים רבים, כמו גם בעבודות ניקיון, כמו למשל במקרה של ניקוי חלונות שנמצאים בקומות גבוהות. היהלום שבכתר מציעה לכם שירותי ניקיון הכוללים גם עבודות גובה בסנפלינג, לניקיון מושלם בכל מקום!

עבודה בגובה בצורה יעילה

עבודות גובה בסנפלינג הן עבודות מסוכנות מטבען, אשר דורשות ציוד בטיחות מקצועי, על מנת לעבוד בצורה יעילה ובטוחה גם במקומות גבוהים במיוחד. עבודות שנעשות בגובה באמצעות סנפלינג קשורות לרוב לעבודות בנייה ושיפוצים, כמו כאשר צריך לחזק אריחים בגובה רב, לצבוע קירות חיצוניים וכדומה. אולם עבודות גובה בסנפלינג נדרשות לעיתים קרובות גם לעבודות ניקיון שונות, כמו למשל ניקוי של חלונות גבוהים במבנים רבי קומות, ניקוי של שלטים אשר ממוקמים במקומות גבוהים, ניקוי של מתקנים סולאריים, ועוד. עבודות מסוג זה דורשות, כמובן, ציוד מקצועי מותאם לסוג העבודה. גם העובדים אשר עוסקים בעבודות גובה בסנפלינג צריכים להיות בעלי רישיון לעבודה כזאת, וגם להיות מיומנים בעבודה במתקני הרמה שונים. עבודות גובה בסנפלינג מתבצעות על ידי חבלי גלישה (סנפלינג) המותאמים לסוג העבודה ולמקום שבו היא מתבצעת. ניקוי של חלונות, למשל, נעשה במרבית המקרים על ידי סנפלינג מקצועי, אשר מאפשר גישה נוחה לכל החלונות תוך שמירה מלאה על בטיחות העובד, או באמצעות במות הרמה יציבות.

היהלום שבכתר

עבודות בגובההיהלום שבכתר היא חברת ניקיון מקצועית, בעלת ניסיון רב וותק רב שנים בעבודות ניקיון מכל הסוגים. בין השאר, מבצעת חברת היהלום שבכתר עבודות גובה בסנפלינג, כמו למשל ניקיון חלונות בבניינים גבוהים, ניקיון שלטים בגובה, ניקיון של מתקנים סולאריים ועוד עשרות סוגים של עבודות ניקיון אשר דורשות מיומנות לא רק בניקיון עצמו, אלא גם בעבודות בגובה. היהלום שבכתר מבצעת עבודות גובה בסנפלינג בצורה מקצועית ובטיחותית במיוחד, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהעבודה מתבצעת בידיים הטובות ביותר. היהלום שבכתר משתמשת בציוד הבטיחות האיכותי והמתקדם ביותר, לעבודה מקצועית ומושלמת.

חברת היהלום שבכתר מבצעת עבודות גובה בסנפלינג למגזר הפרטי והעסקי !
ביצוע עבודות גובה בסנפלינג לרבות ניקיון משרדים, ניקיון חלונות בגבהים וטיפול בתחזוקת המבנה באופן השוטף במקומות שהגישה אליהם בעייתית ודורשת גלישה בטוחה. אנו בעלי כל האישורים לביצוע גלישת מעטפת מבניינים בכל סדר גודל כולל אישורי עבודה בגובה הדרושים לביצוע עבודות גובה בסנפלינג.

חברת היהלום שבכתר מתמחה בניקיון חלונות ובניינים, ולאור הביקוש הרב מצד לקוחותינו שילבנו מחלקה נוספת לניקיון בגובה, המתבצע ע"י עבודה בסנפלינג מגג הבניין. צוות העובדים הינו מיומן ובעל ההכשרה המתאימה והמחמירה ביותר לפי הנחיות משרד התמ"ת, אנו מתחייבים לרמת ניקיון ושביעות רצון מלאה כלפי לקוחותינו.

ישנם כמה דברים שחשובים לדעת בתחום העבודה בגובה:

- עבודות גובה מעל 2 מ' מחייב אישור עבודה בגובה של משרד התמ"ת.
- לביצוע עבודה בסנפלינג נדרש רישיון גולש מעטפת.
- בכל אתר בו מתבצעת עבודה בסנפלינג חייב להיות מנהל מקצועי נוכח על מנת לפקח
  על בטיחות הגולשים בזמן העבודה.

אנו בעלי כל הציוד הנדרש לעבודה בטוחה בגובה כגון רתמות, חבלים וגלגלות ובנוסף אנו מקפידים על סטנדרטים מחמירים בנושא אחריות מקצועית וביטחון בעבודה.

בנוסף לניקיון חלונות בגבהים אנו מנקים מבני מגורים ובנייני משרדים ע"י שטיפה בלחץ מים גבוהה / קיטור, ניקיון קירות מסך וחיפויי מבנים בגבהים שהגישה אליהם ניתנת אך ורק ע"י גלישה מגג הבניין. כמו כן אנו עובדים בשיטה החדשנית של ניקיון הזכוכיות ע"י מברשת מסתובבת ומתיזה בו זמנית זרם עדין של מים שעברו טיהור ע"י אוסמוזה הפוכה ובכך מנקים
את משטח הזכוכית כולל הפרופיל בצורה הטובה ביותר.

צריכים לבצע עבודות גובה בסנפלינג? פנו כבר עכשיו ליהלום שבכתר ותקבלו שירות מקצועי וציוד בטיחותי לעבודות בגובה!

קרא עוד : ניקוי חלונות 

STGמוציאים
תוצאות
מהאינטרנט
קידום אתרים
© 2022 כל הזכויות שמורות היהלום שבכתר - ניקיון משרדים